Prof. dr. sc. Mirko Ivkić

• Specijalist otorinolaringologije i kirurgije glave i vrata
  • Subspecijalist plastične kirurgije glave i vrata
  • do 2018 – pročelnik Zavoda za kirurgiju glave i KBC Sestre milosrdnice u Zagrebu, suradnik, nastavnik i profesor na Stomatološkom i Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu
  • Od 2019. profesor na Medicinskom fakultetu Rijeka
  • Stručni rad vezan za kirurgiju glave i vrata, lasersku kirurgiju, plastično-rekonstruktivnu i estetsku kirurgiju glave i vrata te estetsku medicinu.
  • Autor brojnih poglavlja u udžbenicima za diplomsku i poslijediplomsku nastavu otorinolaringologije i kirurgije glave i vrata, endokrinologije i dermatologije
  • do 2017. predsjednik Hrvatskog društva za otorinolaringologiju i kirurgiju glave i vrata.
  • Dopredsjednik Hrvatskog društva za estetsku medicinu i Hrvatskog društva za tumore glave i vrata
  • U svrhu znanstvenog i stručnog usavršavanja i kao gost profesor boravio u Njemačkoj (Muenchen, Stuttgart, Tuebingen, Freiburg, Luebeck, Koeln, Berlin, Dieseldorf, Regensburg, Wurtzburg, Leipzig), Italiji (Milano), Španjolska (Madrid), Nizozemska (Amsterdam, Roterdam), Francuska (Lille), SAD (Indianapolis) i Kanadi (Montreal),Češka (Prag), Portugal (Porto)

Rezervirajte svoj termin